KONST / Litografier / Färglitografi 5911346
nr 591 1346
Färglitografi
signerad-79, e. a, 76x53
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:46:46
150 kr
300 kr